Promoce Fakulty sociálních studií OU

Ve dnech 1. a 2. července 2019 se v aule Ostravské univerzity uskutečnily promoce Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity. Promoční slib složili absolventi bakalářských studijních programů, kterým byly v průběhu slavnostního obřadu předány diplomy proděkankou pro zahraniční a vnější vztahy doc. Mgr. Marií Špiláčkovou, Ph.D., absolventům navazujících magisterských programů pak děkankou fakulty doc. PhDr. Alicí Gojovou, Ph.D. za účasti prorektorky pro mezinárodní vztahy Mgr. Renátou Tomáškovou, Dr. V každém typu studia byla vybrána nejlepší vysokoškolská kvalifikační práce, jejíž autoři obdrželi v průběhu ceremonie Cenu děkanky.

Prestižní program Joint Degree uskutečňovaný jako možná verze navazujícího magisterského studijního oboru Management organizací služeb sociální práce v letošním roce úspěšně ukončil rekordní počet absolventek. Tento program je realizován ve spolupráci s Fachhochschule Campus Wien a Trnavskou univerzitou v Trnavě a toto náročné studium právě završily Mgr. Vendula Červinková, Mgr. Diana Kleknerová, Mgr. Veronika Kristová, Mgr. Jana Kurečková, Mgr. Kateřina Matušková, Mgr. Žaneta Onderková, Mgr. Pavla Prudká, Mgr. Lucie Smolová, Mgr. Michaela Straková, Mgr. Terezie Sýkorová, Mgr. Aneta Szotkowská a Mgr. Veronika Valoušková. Díky zahraniční zkušenosti a také úsilí, které při studiu vynaložily, si rozšířily znalosti a dovednosti z oblasti managementu sociální práce, prohloubily si jazykové kompetence a současně získaly „přidanou hodnotu“ – diplom Joint Degree, se kterým mají vyšší uplatnitelnost na trhu práce v rámci evropských zemí.

Všem absolventkám i absolventům gratulujeme, doufáme v úspěšné zúročení poznatků a dovedností získaných v průběhu náročného studia, a přejeme hodně štěstí v osobním i profesním životě!

Promoce Fakulty sociálních studií OU v roce 2019

Zveřejněno / aktualizováno: 09. 07. 2019