Promoce FSS OU 2024 – NOVÝ TERMÍN

Dovolujeme si všechny letošní absolventy FSS OU informovat, že byl stanoven nový termín pro konání jejich slavnostní promoce.

Termín:

sobota 9. listopadu 2024

Místo konání:

City Campus - Koncertní sál Fakulty umění OU (budova CU, Moravská Ostrava 3398, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava).

Vzhledem k tomu, že se situace změnila a počty přihlášených se mohou změnit, prosíme absolventy, kteří se přihlásili na původní termín a kteří již promoční poplatek uhradili, aby nám potvrdili svou účast pomocí jednoduchého formuláře.

Absolventi, kteří si již nepřejí se promočního aktu v novém termínu zúčastnit, mohou toto své rozhodnutí oznámit prostřednictvím emailu , kde mohou zároveň požádat o vrácení již uhrazeného promočního poplatku. (Pozn.: V žádosti je nutné uvést číslo účtu, na který má být vracená částka poukázána!)

Pokud se někteří absolventi chtějí na listopadový termín přihlásit nově, musejí provést registraci prostřednictvím formuláře na Univerzitním portálu OU a provést úhradu za náklady spojené se slavnostním ukončením studia ve výši 800,- Kč, předpis pro tuto úhradu bude absolventovi vygenerován po dokončení registrace.

Potvrzení účasti i novou registraci lze provést nejpozději do 15. října 2024!

Harmonogram promocí:

Promoce bakalářských i navazujících magisterských programů proběhnou v v jednom dni, přesný harmonogram promocí s rozpisem podle konkrétních programů a specializací bude zveřejněn nejpozději 24. října 2024.

• K promoci se, prosím, dostavte v čase uvedeném pro nástup absolventů, před samotným obřadem proběhne nácvik slavnostního aktu. Pozdě příchozím absolventům nemusí být umožněno se ceremoniálu zúčastnit!
  • Své rodinné příslušníky a hosty, prosím, pozvěte až na hodinu slavnostního zahájení promoce, sál bude otevírán cca 10 minut před zahájením slavnostního ceremoniálu.
  • Doba trvání celého aktu je cca 1 hodinu.
  • Foto je zajištěno.

Zveřejněno / aktualizováno: 30. 09. 2024