Finanční manažer projektů

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkanka Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

  • finanční manažer projektů

Označení pracovního místa:

  • specialista I, neakademická pozice

Předpokládaný nástup:

  • 1. března 2022 nebo dle dohody

Pracovní úvazek:

  • 100 % nebo dle dohody

Požadavky:

  • VŠ vzdělání II. stupně (nebo VŠ vzdělání I. stupně + 5 let praxe)
  • angličtina B1
  • dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Teams)
  • odpovědná, pečlivá a samostatná osobnost
  • dobré analytické a systémové myšlení

Výhodou:

  • zkušenosti v oblasti účetnictví, dotací a grantů

Náplň práce:

  • administrace a monitorování projektů v souladu s podmínkami poskytovatelů prostředků (MŠMT, GAČR, TAČR, OP JAK, aj.) a vnitřními předpisy OU
  • monitoring nákladů a výnosů projektu, příprava finančních reportů o stavu čerpání rozpočtu projektu
  • komunikace s poskytovateli grantů, s projektovými partnery a dalšími subjekty v souvislosti s realizací projektů
  • součinnost při přípravě průběžných a závěrečných zpráv o realizaci projektů
  • řešení a administrace změn projektů
  • účast při kontrolách projektů (interních a externích)
  • součinnost pří přípravě projektových návrhů

Co Vám nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené
  • 5 dní volna k léčení (po zkušební době)
  • příspěvek na stravování
  • pružná pracovní doba s možností práce z domu
  • příležitost se dále vzdělávat na školeních a workshopech v ČR i v zahraničí
  • přátelské pracovní prostředí v centru Ostravy
  • mzdové podmínky dle Vnitřního mzdového předpisu OU.

Požadované dokumenty:

První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní přítomnosti uchazečů posouzením zaslaných materiálů výběrovou komisí.

Děkanka fakulty si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu jednání pouze vybrané uchazeče a zároveň právo nevybrat žádného uchazeče. Děkanka FSS rovněž může výběrové řízení zrušit nebo opakovat.

Žádáme zájemce o výše uvedenou pracovní pozici, aby požadované dokumenty zasílali do 12. ledna 2022 na email .

Kontakt:

Ostravská univerzita
Fakulta sociálních studií
personální oddělení
Alena Kwintová
Mlýnská 5
702 00 Ostrava