Člen/ka řešitelského týmu TAČR Zéta: Žádoucí budoucnost a související faktory změny jako nástroje uplatnění konceptu recovery do individuálního plánování u obyvatel a obyvatelek azylových domů (TJ01000359)

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkanka Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

  • člen/ka řešitelského týmu TAČR Zéta: Žádoucí budoucnost a související faktory změny jako nástroje uplatnění konceptu recovery do individuálního plánování u obyvatel a obyvatelek azylových domů (akademická pozice)

Kvalifikační požadavky:

  • vzdělání v oboru sociální práce (titul Mgr.)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti se zapojením do výzkumného projektu výhodou
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Náplň práce:

  • sběr a analýza dat
  • příprava kvantitativní a dílčí výzkumné zprávy
  • příprava (finální verze) měřícího nástroje
  • konzultace tvorby software
  • pilotní ověření měřícího software
  • příprava metodiky
  • spoluautorství připravovaných článků, příprava a realizace školení pro sociální pracovníky, tvorba závěrečné výzkumné zprávy

Předpokládaný nástup:

  • 1. července 2019

Pracovní úvazek:

  • 30 %

Pracovní smlouva:

  • doba určitá do 31. prosince 2019

Požadované dokumenty:

Žádáme zájemce, aby přihlášku s požadovanými dokumenty zaslali na níže uvedenou adresu do 16. června 2019 (datum doručení na FSS OU).

Děkanka fakulty si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu jednání pouze vybrané uchazeče a zároveň právo nevybrat žádného uchazeče. Děkanka FSS rovněž může výběrové řízení zrušit nebo opakovat.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Fakulta sociálních studií
personální oddělení
Alena Kwintová
Mlýnská 5
702 00 Ostrava