IT specialista

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkanka Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

  • IT specialista
    V rámci projektu podpořeného Technologickou agenturou České republiky (TA ČR) zaměřeného na Komunitně založené participativní plánování v městském prostoru (TL02000071) hledáme IT specialistu pro tvorbu a správu webových stránek projektu.

Náplň práce:

  • Příprava a správa webových stránek projektu včetně online metod zapojení veřejnosti do participativního plánování:
    • mapy, která bude umožňovat vyznačení bodů a přidání komentářů
    • online dotazníků a anket
    • rozhraní webových stránek pro mobilní telefony.

Kvalifikační požadavky:

  • vzdělání v oboru IT technologie
  • zkušenosti s přípravou a správou webových stránek
  • kreativita a spolehlivost

Výhoda, pokud budete mít:

  • zkušenosti s tvorbou interaktivních prvků na webových stránkách

Pracovní úvazek:

  • 40 % (pozice vhodná pro studenty, čerstvé absolventy, rodiče na rodičovské dovolené)

Předpokládaný nástup:

  • ihned (dle dohody)

Požadované dokumenty:

Žádáme zájemce o výše uvedenou pracovní pozici, aby požadované dokumenty zaslali do 30. března 2019 na níže uvedenou adresu.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Fakulta sociálních studií
personální oddělení
Alena Kwintová
Mlýnská 5
702 00 Ostrava