Referent centra pro podporu projektů

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkanka Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

  • referent centra pro podporu projektů

Náplň práce:

  • poskytuje pracovníkům fakulty podporu v agendě přípravy a realizace projektů (typu GAČR, TAČR, OP VV projektů, ESF projektů a dalších)
  • úzce spolupracuje s řešiteli projektů zejména v oblasti tvorby rozpočtů, jejich čerpání a finanční zprávě projektů
  • připravuje podklady pro personální oddělení na fakultní či univerzitní úrovni v souvislosti s projektovou činností
  • při přípravě a realizaci projektů komunikuje s Oddělením pro podporu projektů rektorátu univerzity a s poskytovateli podpory
  • eviduje projektovou činnost v příslušných projektových a ekonomických informačních systémech
  • odpovídá za vedení příslušné a nezbytné dokumentace týkající se projektové oblasti
  • odpovídá za vyhotovení monitorovacích zpráv přidělených projektů

Kvalifikační požadavky:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření nebo středoškolské s dlouhodobou praxí
  • praxe v rámci přípravy projektů výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka výhodou

Předpokládaný nástup:

  • 1. února 2018 (nebo dle domluvy)

Pracovní úvazek:

  • 50 % (vhodné pro čerstvé absolventy či rodiče na rodičovské dovolené)

Pracovní smlouva:

  • doba určitá s možností dalšího prodloužení

Nabízíme:

  • práci v mladém dynamickém kolektivu
  • možnost získat nové vědomosti a dovednosti v oblasti projektové činnosti
  • možnost pracovat v akademickém prostředí s předními českými odborníky na oblast sociální práce
  • možnost podílet se na tvorbě budoucnosti Fakulty sociálních studií v oblasti projektové činnosti

Požadované dokumenty:

  • motivační dopis
  • osobní dotazník
  • profesní životopis
  • ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání

Děkanka fakulty si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu jednání pouze vybrané uchazeče a zároveň právo nevybrat žádného uchazeče. Děkanka FSS rovněž může výběrové řízení zrušit nebo opakovat.

Žádáme zájemce o výše uvedenou pracovní pozici, aby do 12. ledna 2018 zaslali přihlášku s požadovanými dokumenty na níže uvedenou kontaktní adresu.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Fakulta sociálních studií
personální oddělení
Mgr. Monika Zielonková, DiS.
Českobratrská 16
702 00 Ostrava