Partneři z BGKU Kyjev na výukovém pobytu na FSS OU

Ve dnech 6. - 10. prosince 2021 jsme na FSS OU po delší pauze přivítali osobně profesorky a profesoy z partnerské Univerzity Boryse Grinchenka v Kyjevě: Olha Shved, Tetiana Liakh, Tetiana Spirina, Roman Pavliuk a Vadym Liutyi. Kromě přednášek a workshopů na aktuální témata pro studenty FSS OU proběhlo v Centru mezinárodní spolupráce setkání s prorektorkou pro zahraniční vztahy Dr. Renátou Tomáškovou, kde byly projednány možnosti další spolupráce. Hosté byli přijati koordinátorkou pro zahraniční vztahy Mgr. Ivanou Schmejkalovou z PdF OU, která je rovněž partnerem v projektu kreditových mobilit s touto univerzitou. Na FSS OU proběhlo s proděkankou pro vědu a výzkum doc. PhDr. Jelenou Petrucijovou, CSc. a proděkankou zahraniční a vnější vztahy doc. Mgr. Maríí Špiláčkovou, Ph.D. zhodnocení dosavadní spolupráce v rámci projektu kreditových mobilit Erasmus+, příprava nového projektu a byly nastíněny i další možné oblasti společných aktivit.

Výuka na FSS OU
Návštěva zahraničního oddělení na PdF OU
Setkání s prorektorkou pro zahraniční vztahy
Prohlídka Ostravy