Promoce absolventů Fakulty sociálních studií OU v září 2021

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Promoce Fakulty sociálních studií OU se uskuteční ve čtvrtek 9. září 2021 a v pátek 10. září 2021, a to přímo v naší budově – v aule Ostravské univerzity (Českobratrská 16, 702 00 Ostrava).

Absolventi, kteří se promoce chtějí zúčastnit, musejí provést registraci prostřednictvím formuláře na Portálu OU a provést úhradu za náklady spojené se slavnostním ukončením studia ve výši 400,- Kč, předpis pro tuto úhradu bude absolventovi vygenerován po dokončení registrace. Registraci je možné provést nejpozději do 3. září 2021.

Harmonogram promocí:

termín konání navazující magisterské obory: čas nástupu absolventůčas zahájení promoce
9. září 2021Sociální práce (PREZ)8:209:00
9. září 2021Sociální práce (KOMBI)10:2011:00
9. září 2021Koordinace rehabilitace a dlouhodobé zdravotně sociální péče10:2011:00
9. září 2021Zdravotně-sociální péče a rehabilitace10:2011:00

termín konání bakalářské obory: čas nástupu absolventůčas zahájení promoce
10. září 2021Zdravotně sociální pracovník8:209:00
10. září 2021Sociální práce (KOMBI)8:209:00
10. září 2021Sociální práce (PREZ)10:2011:00

Bezpečnostní opatření:

V souladu s aktuálně platnými opatřeními souvisejícími s COV-19 platí následující:

• všichni promovaní studenti i jejich hosté musí splňovat podmínky vstupu – viz níže,
  • všichni jsou povinni mít nasazenou ochranu dýchacích cest,
  • zákaz účasti osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 anebo které nesplňují stanovené podmínky vstupu (viz níže),
  • organizátor je povinen kontrolovat splnění podmínek vstupu při vstupu osoby na akci a osoba je povinna mu splnění podmínek vstupu podle prokázat; v případě, že osoba splnění podmínek vstupu neprokáže, zakazuje se organizátorovi takovou osobu vpustit na tuto akci.

Podmínky vstupu

• osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2, s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo
  • osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 určený pro sebetestování (použití laickou osobou), jehož výsledek je negativní; obdobné platí, pokud osoba na místě prokáže, že podstoupila rychlý antigenní test (RAT) za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby nejdéle před 24 hodinami a prokáže absolvování tohoto testu a jeho negativní výsledek potvrzením poskytovatele zdravotních služeb, nebo
  • osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

• K promoci se, prosím, dostavte v čase uvedeném pro nástup absolventů, před samotným obřadem proběhne nácvik slavnostního aktu. Pozdě příchozím absolventům nemusí být umožněno se ceremoniálu zúčastnit!
  • Své rodinné příslušníky a hosty, prosím, pozvěte až na hodinu slavnostního zahájení promoce, sál bude otevírán cca 10 minut před zahájením slavnostního ceremoniálu.
  • Doba trvání celého aktu je cca 1 hodinu.
  • Foto je zajištěno, na místě je také možnost zakoupení květin.
  • Absolventi, kteří se nezúčastní promoce, si mohou své diplomy vyzvednout v úředních hodinách na studijním oddělení FSS OU, Českobratrská 16, 702 00 Ostrava, případně mohou požádat o zaslání svého diplomu poštou.

Zveřejněno / aktualizováno: 06. 09. 2021